Často kladené dotazy

Probíhají tento týden tréninky?

Všechny naše tréninky respektují státní svátky, ale také prázdniny a ředitelská volna té školy, na které se trénink koná. Pokud tedy má vaše dítě ve škole prázdniny, trénink pravděpodobně není. Ve všech ostatních případech se tréninky konají každý týden, o mimořádných zrušeních vás vždy informujeme dopředu.

Kde máme koupit kimono?

Pro nákup kimona a dalších pomůcek pro judo a sebeobranu doporučujeme obchod BUDOSPORT. S výběrem vám poradí přímo na prodejně, která se nachází na Praze 10 a má otevřeno každý všední den. Více informací včetně nabídky naleznete na stránkách www.budosport.cz.

Jak se máme přihlásit na trénink?

Přihlašování na tréninky probíhá výhradně přes náš web www.judobivoj.cz v sekci Tréninky. Nejprve je potřeba vybrat školu, následně se vám zobrazí seznam tréninků. Počet červených kostiček označuje náročnost tréninku. Po vyplnění přihlášky vyčkáte na její schválení vedením spolku. Nakonec obdržíte e-mail, kde najdete instrukce k platbě.

Kolik máme zaplatit za tréninky?

Platba za pololetí se odvíjí výhradně od počtu tréninků, které vaše dítě navštěvuje. Ceny začínají již na 1 500 Kč za pololetí za jeden trénink týdně. Více informací najdete na našem webu www.judobivoj.cz v sekci Tréninky. Upozorňujeme, že platby přijímáme výhradně bezhotovostně!

COAFIN MŠMT Český svaz juda Pražský svaz juda Judo magazín Budo sport CEVIS